Warunki gwarancji

Warunki gwarancji GHS Meble

1. GHS Zakład Stolarski Łukasz Gajewski udziela dwuletniej gwarancji na swoje wyroby. Na podzespoły użyte do produkcji mebli (zawiasy, prowadnice szuflad, carga itd.) mają zastosowanie warunki gwarancji producenta podzespołów.
2. Okres gwarancji wymieniony w pkt. 1 obejmie wady technologiczne ujawnione podczas użytkowania kuchni.

3. Gwarancji nie podlega wady będące skutkiem niewłaściwego użytkowania mebli oraz wynikłe na skutek negatywnych czynników zewnętrznych np.:
- uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, otwarcia itp.)
- długotrwały kontakt z wodą (zalanie)
- niska temperatura (poniżej +15 C)
- zbyt wysoka temperatura (powyżej +30 C)
- niewłaściwa konserwacja (np. używanie silnych środków chemicznych lub preparatów czyszczących niezgodnie z ich przeznaczeniem)
- brak konserwacji (trwałe zabrudzenia)
- bezpośrednie zetknięcia się z ogniem lub silne rozgrzania przedmiotem
- nadmierne przeciążenia.
Prosimy o zapoznaniem się z warunkami użytkowania mebli.
4. Usługom serwisowym nie podlegają proste czynności, które użytkownik może wykonać we własnym zakresie np. wymiany żarówki, regulacja zawiasów, dokręcenia poluzowanej śruby, usunięcia zabrudzeń, wymiany uszkodzonego transformatora itp.
5. Przyjmujący zamówienie jest zobowiązany do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od daty jej zgłoszenia. Załatwienie reklamacji nastąpi w terminie uzgodnionym przez obie strony umowy: Przyjmującego zamówienie z Zamawiającym. Rozpatrywane będą tylko reklamacje przysyłane w formie pisemnej.
6. Usterki nieistotne dla użytkowania kuchni i całkowicie niewidoczne po jej zamontowaniu nie mogą być podstawą roszczeń gwarancyjnych.
7. Roszczeniom reklamacyjnym nie podlegają właściwości charakterystyczne dla użytych materiałów np. w przypadku drewna: zmiany barwy drewna lub połyskliwości lakieru, różnice w odcieniu elementów drewnianych, stopniowa zmiana koloru forniru wystawionego na działanie promieni słonecznych, niewielkie różnice kolorów w przypadku domawiania frontów, brak powtarzalności usłojenia fornirów naturalnych.
8. Klient jest zobowiązany do sprawdzenia powierzchni wyrobu w chwili sprzedaży. Reklamacje związane z późniejszym zgłoszeniem zarysowań, uszkodzeń mechanicznych, lub wybarwień nie będą uwzględnione.

GHS Meble - pracownia mebli na wymiar to poznańska, rodzinna firma, która już od 30 lat produkuje meble na wymiar: meble kuchenne na wymiar, szafy na wymiar i inne projekty specjalne.

GHS Zakład Stolarski
ul. Wiejska 36
62-020 Swarzędz Jasin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel./fax 61 817 22 88
tel. kom. 792 565 419