Regulamin i etapy wykonania usługi projektu komputerowego mebli

Etapy wykonania projektu komputerowego mebli:

1. Przyjazd projektanta i zrobienie pomiarów pomieszczenia. Pobranie opłaty zgodnie z cennikiem lub ustaleniami.
2. Wykonanie wizualizacji i przekazanie klientowi emailem.
3. Możliwość dokonania ewentualnych korekt w projekcie.
4. Po akceptacji ostatecznej wersji wizualizacji przez Klienta przesłanie wyceny.
5. W przypadku akceptacji ceny przez Klienta spotkanie w studiu celem podpisania umowy.
6. W przypadku braku zainteresowania dalszą współpracą na pisemne życzenie Klienta (np. email) przesłanie zwymiarowanego projektu.

 

Regulamin wykonania projektu komputerowego mebli.


1. Dokonanie jakichkolwiek zmian w projekcie po pkt. 4 („akceptacji ostatecznej wersji wizualizacji”) jest dodatkowo płatne (w zależności od nakładu pracy jaki będzie konieczny do wprowadzenia zmian i ustalane przed wykonaniem z klientem).


2. Usługa wykonania projektu dotyczy wykonania projektu mebli (tzn. usytuowania/zaplanowania/rozmieszczenia mebli w danym pomieszczeniu) a nie aranżacji całego pomieszczenia (dobranie kolorów ścian, podłogi itp.).


3. Usługa wykonania projektu nie obejmuje przygotowania specyfikacji materiałowej. Specyfikacja taka jest sporządzana na potrzeby podpisania umowy z klientem.


4. Usługa wykonania projektu nie obejmuje rozmieszczenia instalacji podłączeniowych (wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych), oświetlania oraz wymiarowania dodatkowych elementów typu sufit podwieszany itp. wprowadzonych w projekcie. Prace takie zostają sporządzane po podpisaniu umowy z klientem na potrzeby realizacji danego zestawu mebli kuchennych.


5. Projekty wykonywane są według standardów firmy i ich przykłady można obejrzeć na stronie www.ghsmeble.pl w zakładce „nasze realizacje”.

GHS Meble - pracownia mebli na wymiar to poznańska, rodzinna firma, która już od 30 lat produkuje meble na wymiar: meble kuchenne na wymiar, szafy na wymiar i inne projekty specjalne.

GHS Zakład Stolarski
ul. Wiejska 36
62-020 Swarzędz Jasin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel./fax 61 817 22 88
tel. kom. 792 565 419