Wycena

Proponujemy Państwu dwie możliwości wykonania wyceny.

1. Wycena wstępna na podstawie projektu klienta – BEZPŁATNIE
Wstępna wycena opracowywana jest na podstawie dostarczonych przez Państwa (mail, osobiście) szkiców lub gotowych projektów przygotowanych np. przez innego projektanta. Rysunki te muszą być zwymiarowane czyli posiadać wymiary pomieszczenia jak i poszczególnych szafek. Do wykonania wyceny niezbędne jest także podanie rodzaju frontu np. lakierowany prosty, MDF folia. Im więcej otrzymamy od Państwa szczegółów, tym wycena będzie dokładniejsza.

Jeśli nie wiesz, jak wykonać prosty szkic mebli, polub nas na Facebooku i pobierz bezpłatną instrukcję. Skorzystaj z możliwości poniżej:

2. Pomiar oraz wykonanie projektu komputerowego wraz z wizualizacją – BEZPŁATNIE W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA MEBLI (Pobrana kwota zostaje odliczona od ceny w trakcie podpisywania umowy)
Przyjazd projektanta, zrobienie pomiarów, poznanie Państwa oczekiwań co do wyglądu. Wykonanie oraz przekazanie (e-mail) projektu komputerowego. Możliwość dokonania korekt w projekcie. Po akceptacji ostatecznej wersji przez Klienta przesłanie wyceny. W przypadku nie zamówienia mebli, projekt należy do Państwa.
Ceny:

Kuchnie

- 200 zł projekt zabudowy jednej ściany
- 250 zł projekt zabudowy dwóch ścian (np. kuchnia w kształcie litery L)
- 300 zł projekt zabudowy trzech ścian (np. kuchnia w kształcie litery U)
- 350 zł projekt zabudowy powyżej trzech ścian

Szafy

- 80 zł projekt zabudowy jednego metra bieżącego szafy (niezależnie od wysokości oraz głębokości szafy, min. opłata 150 zł)

Pojedyncze szafki np. łazienkowe

- 200 zł

W przypadku pomiaru w odległości większej niż 25 km od naszego studia do podanych cen należy doliczyć koszt dojazdu (1zł/km).

Szczegółowe informacje w zakładce "Warunki gwarancji i regulamin wyk. projektu" na samym dole strony.

Przykładowy projekt z wizualizacja i późniejszą realizacją.

Realizacja
Realizacja zamówienia następuje po akceptacji ostatecznej wyceny, podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki. Termin realizacji, w zależności od wielkości zamówienia, wacha się w przedziale od 4 do 6 tygodni.

GHS Meble - pracownia mebli na wymiar to poznańska, rodzinna firma, która już od 30 lat produkuje meble na wymiar: meble kuchenne na wymiar, szafy na wymiar i inne projekty specjalne.

GHS Zakład Stolarski
ul. Wiejska 36
62-020 Swarzędz Jasin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel./fax 61 817 22 88
tel. kom. 792 565 419